Ceník, obsazenost, podmínky pronájmu přímo od majitele

Předmět pronájmu: Žďár 10, 47201 Doksy

chalupa s maximálním počtem 12 osob včetně dětí, pozemky 14000 m2, discgolfové hřiště

Podmínky pronájmu

Podmínky pronájmu

1. V sezóně pronájem jen na celý týden , mimo sezónu alespoň dvě noci. Vždy jen celá chalupa včetně pozemků a hřišť. Sezóna je červenec a srpen, ostatní je mimo sezóna. Výjimku tvoří Silvestr a vánoce.

2. K ceně dle ceníku bude přičtena cena spotřebované elektrické energie podle elektroměru, běžně 100-200 Kč za den. V chalupě se topí dřevem, k ceně připočítáváme ještě cenu spotřebovaného dřeva. Dále vybíráme ubytovací poplatek ve výši, který odvádíme městu Doksy.

3. Maximální kapacita chalupy je 10 lidí na postelích a 2 na peci. Celkový počet 12 je včetně dětí a nesmí být ani krátkodobě překročen

4. Neakceptujeme psy ani jiné domácí mazlíčky

5. Objekt je nekuřácký, možné kouřit na pavlači

6. Neakceptujeme žádné další osoby ve vlastních stanech, týpí atd.

7. Spaní v týpí či ve sroubku jen ve vlastních spacácích (chalupa je vybavena ložním prádlem).

8: Platba: 50% částky je splatné (dle předpisu nebo zálohové faktury) po objednání. Zbytek je splatný před nástupem převodem na účet nebo na začátku pobytu hotově. Doplatek za dříví, elektřinu a případně keramiku při odjezdu.

9. Při nástupu vybíráme vratnou kauci 5000 Kč.

10. Týdenní pobyty jen od soboty 16:00 do soboty 10:00. Mimosezónu dle dohody, většinou dle přání hostů.

11. Hosté se zavazují nahlásit a uhradit škody, které svým pobytem způsobili.

12. Chaloupku předáváme vždy osobně, vše vysvětlíme, poradíme s výlety atd.Ceník pronájmu 2022

Mimo sezónu pronájem nejméně na dvě noci, v sezóně (červenec a srpen) nejméně na sedm nocí.

mimo sezónu 2 noci

cena za noc a celou chalupu

4290 Kč

Mimo sezónu víc než 2 noci

cena za noc a celou chalupu

3990 Kč

Sezóna alespoň 7 dní

cena za noc a celou chalupu

4990 Kč

Poznámka: 

Týden v sezóně začíná v sobotu v 16:00, končí další sobotu v 10:00.  Pobyty mimo sezónu dle dohody s majitelem.

K ceně bude připočtena cena spotřebované elektřiny dle elektroměru, cena spáleného palivového dříví a poplatek, který ubytovatel odevzdává městu. Vratná kauce 5000 Kč se vybírá při příjezdu. 

Víkend znamená vždy dvě noci

Vánoční prázdniny a Silvestr počítáme jako sezónu. V případě silvestrovského pobytu  vyžadujeme platbu alespoň za 4 noci

Ostatní prázdniny (velikonoce) jsou mimosezóna.

V ceně je

čisté ložní prádlo, závěrečný úklid, běžné mycí a čistící prostředky, toaletní papír,  ručníky,  zapůjčení sportovních potřeb (disky na discgolf, volejbalový a fotbalový míč, badmington ), instruktáž pro discgolf,  hra Molkky a další věci, spaní v týpí atd. 

Zahrada, pozemky, hřiště jsou přístupné jen ubytovaným, naprosté soukromí je zaručeno.Obsazenost

Pokud se vám kalendář nezobrazuje správně, otevřete přímo Google kalendář zde

Podrobný popis předmětu pronájmu:

Roubená chalupa, památkově chráněná státem. Přízemí: sednice jako společenská místnost, plně vybavená kuchyně, spaní na peci (2), chodba s černou kuchyní, místnost s velkou lednicí a mrazničkou, koupelna, splachovací WC, místnost pro malování keramiky. První patro: tři ložnice (4,3,3), pavlač. V oddělené části zamykatelná místnost pro kola a kočárky.  Wifi zdarma. Sportovní potřeby.  Topení dřevem v krbových kamnech, které pomocí vodního výměníku topí v celé chalupě. V patře možnost přitápění elektrickým olejovými radiátory. Dětská postýlka, dětská židlička a vanička, redukce pro děti na WC.  

Pozemky: přenosný gril na uhlí, zahradní gril na uhlí s posezením a velkým stolem, bazén, dětské pískoviště a skluzavka, trampolína, zahradní lavice, seník. Ve vzdálenější části pozemků westernové tábořiště a menší týpí s možností přespání, profesionální devítijamkové discgolfové hřiště,  menší fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, několik posezení s dalekým výhledem, sroubek se zahradním grilem a možností přespání, kadibudka, venkovní ohniště, louky a lesíky. Pozemky jsou částečně oploceny. Celková rozloha pozemků 14000m2.

Parkování u objektu (4 automobily) další ve vesničce (200m).  Nejbližší vlaková stanice 4km, větší obchod v Doksech, 10 km, restaurace 4 km. 

Seznam kulturních památek ve Žďáru včetně pronajímaného objektu naleznete  ZDE

Popis vesnické památkové rezervace Žďár s fotkou pronajímaného objektu č. 10  naleznete ZDE